شرکت ایثارگران زرین شهر

تاریخچه شرکت ایثارگران

شرکت ایثارگران زرین شهر ، در سال 1374 در شهرستان لنجان ، استان اصفهان  در قالب ماهیت حقوقی شرکت سهامی خاص با شماره ثبت 61 فعالیت خود را آغاز نمود ، با تلاش مستمر و سرمایه گذاری 3200 سهام دار با سرمایه ثبتی شصت میلیارد ریال به صورت تخصصی و با مدیریت یکپارچه  و برنامه ریزی های راهبردی در زمینه بازیافت فلزات شروع به کار نمود .
 شرکت ایثارگران زرین شهر  با استفاده از تخصص و برنامه ریزی های راهبردی ، دست به خرید ، پردازش ، فروش و مدیریت نخاله های فلزی در ابعاد مختلف می نماید . این شرکت در کنار افزایش کیفیت و با بهره مندی از پرسنل متخصص و متعهد و ماشین آلات  پیشرفته  در زمینه های فنی و اقتصادی در راستای اهداف از پیش تعیین شده خود قدم بر می دارد  و همواره به دنبال راهکارهای نوین در مدیریت بهتر ضایعات  فلزی  در حیطه تجاری ، صنعتی ، خدمات رسانی به مشتریان می باشد .
 شرکت ایثارگران زرین شهر ، علاوه بر بازیافت فلزات مختلف در راستای پیشرفت و توسعه فعالیت های خود  و با استفاده از رویکرد استراتژیک  نسبت به اخذ مجوز از ستاد تبصره 13 اقدام و به دریافت کد اسقاط 1420 خودرو های فرسوده نائل گردید  ، از این رو با بهره مندی از همجواری با شرکت فولاد مبارکه سپاهان و همچنین عرصه ای 300 هزار متر مربعی و انبار ها و پارکینگ های جانبی  قادر به بازیافت سالیانه  700 هزار دستگاه خودرو سبک و سنگین می باشد .
موفقیت ما ریشه در تعهد به معیار های اخلاقی ، قانونی ، محیطی  و خدمت رسانی به مشتری هایمان دارد ، این امر در تمام چار چوب های معاملاتی و تعاملات کاری با دیگر شرکای تجاری مان صادق است .